Choinka na podstawce pełna 24cm

Choinka na podstawce pełna

5,99 zł

SA-SW-BN23
Wysokość
Szerokość

Drewniana choinka to bardzo oryginalna dekoracja. Ozdoba o  kształcie choinki wzbogaci każdy wystrój wprowadzając w nim świąteczny i zimowy nastrój.

Jest to ozdoba naturalna i ekologiczna, wykonana ze sklejki drewnianej najwyższej jakości.

Doskonale prezentuje się na świątecznym stole, komodzie, biurku, czy półce. Dzięki swojej prostocie i oryginalności wprowadzi Was w magię świątecznego nastroju!

Choinka jest bardzo stabilna, a to daje możliwość jej dodatkowego zdobienia, czy to prostą techniką malarską czy metodą decoupage. Można ją też ozdobić poprzez naklejenie małych pomponików, naklejek czy kokardek, itp, a dla najmłodszych może stanowić świetną podstawę do wykonania kreatywnych ozdób bożonarodzeniowych.

Ozdoba jest szlifowana i czyszczona, ma gładką powierzchnię, bez postrzępionych krawędzi. Jest estetycznie wykonana dzięki czemu stanowi wyjątkową dekorację.

Na choince widoczne są słoje drewna co podkreśla jej naturalny wygląd i charakter.

Może stanowić ciekawy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Materiał: sklejka drewniana (brzozowa)

Kolor: naturalny

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS
SA-SW-BN23
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)