• Nowy

Pudełko na czekoladki na zakończenie roku szkolnego - książka z kwiatami DZIĘKUJĘ

9,99 zł

SA-SW-DN9
Szerokość
Długość

Oryginalny prezent ma zakończenie roku szkolnego dla Nauczyciela, Wychowawcy - pudełko na czekoladki, cukierki z kolorowym nadrukiem

Słodkiego i radosnego zakończenia roku szkolnego!

Podaruj swojemu nauczycielowi odrobinę słodyczy !

Pudełko na czekoladki  to wyjątkowy sposób na wyrażenie wdzięczności każdemu nauczycielowi za jego trud i poświęcenie.

Taki prezent nie tylko wyraża naszą wdzięczność, ale także pozostawia trwałą pamiątkę, która przypomina o wspólnie spędzonym czasie i wysiłku włożonym w edukację

Do pudełka można włożyć dowolne czekoladki, cukierki, pomadki. Po wykorzystaniu słodkości pudełko może posłużyć do przechowywania różnych drobiazgów, pamiątek czy innych drobnych rzeczy.   

Odrobina słodkości w oryginalnym opakowaniu!

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Sklejka brzozowa

✔️ Wymiary: 17x10x2,5 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV na wieczku pudełka

UWAGA! Czekoladki nie są dołączone do pudełka!

Piękny kolorowy nadruk

Pudełko ozdobione jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Zakończenia Roku Szkolnego. Estetyczne detale sprawiają, że staje się ono miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i wyjątkowy prezent dla nauczyciela, wychowawcy

Piękny nadruk na drewnianym pudełku dodaje mu uroku i wyjątkowości, czyni go doskonałym prezentem dla każdego nauczyciela, który może się poczuć wyjątkowo w tym szczególnym dniu.

Taki oryginalny podarunek z pewnością wzruszy każdego nauczyciela, pokazując, jak bardzo cenimy jego pracę i zaangażowanie.

To gest, który mówi więcej niż słowa, przekazując nasze najgłębsze podziękowania za trud nauczania.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

Z delikatnym wzornictwem i subtelnością wykonania, to pudełko to nie tylko miły gest, ale także symboliczny sposób wyrażenia wdzięczności i podziękowania za wszystko, co nauczyciele robią dla swoich wychowanków.

Cieszmy się w tym dniu razem ze wszystkimi nauczycielami, wychowawcami. Obdarujmy ich tym słodkim prezentem, który będzie wyrazem naszej wdzięczności i szacunku!

SARTS
SA-SW-DN9
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (8) w tej samej kategorii)