Gwiazdka drewniana zawieszka

2,19 zł

SA-OD-GW3
Rozmiar

Drewniana zawieszka o kształcie GWIAZDKI to niezwykle oryginalna dekoracja, która sprawdzi się nie tylko jako zawieszka na bożonarodzeniową choinkę, ale również może przyozdobić nasze wnętrze (np. girlanda do okna, zawieszka na ścianę, itp.)

Jest to ozdoba naturalna i ekologiczna, wykonana ze sklejki drewnianej najwyższej jakości.

Gwiazdka idealnie nadaje się do samodzielnego zdobienia, czy to prostą techniką malarską czy metodą decoupage. Dzięki własnym pomysłom i twórczości można nadać jej niezwykle indywidualnego charakteru. Dla najmłodszych może stanowić świetną podstawę do wykonania kreatywnych ozdób , także bożonarodzeniowych.

Doskonale  wpasuje się w świąteczny klimat, nadając wyjątkowy i niepowtarzalny charakter każdej choince.

Ozdoba jest szlifowana i czyszczona, ma gładką powierzchnię, bez postrzępionych krawędzi. Jest estetycznie wykonana dzięki czemu stanowi wyjątkową dekorację.

Na zawieszce widoczne są słoje drewna co podkreśla jej naturalny wygląd i charakter.

Może stanowić ciekawy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Materiał: sklejka drewniana (brzozowa)

Kolor: naturalny

Do zawieszek jest dołączony sznurek jutowy, dzięki któremu będzie możliwe zawieszenie GWIAZDKI na choince, w oknie czy posłuży jako oryginalna ozdoba wnętrza.

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS
SA-OD-GW3
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)