• Nowy

RENIFER Z GWIAZDKĄ ZAWIESZKA DREWNIANA 8cm 24szt

34,99 zł

Drewniana zawieszka o kształcie RENIFERA to niezwykle oryginalna dekoracja każdej choinki,  dzięki której poczujesz magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Jest to ozdoba naturalna i ekologiczna, wykonana ze sklejki drewnianej najwyższej jakości.

Zawieszka idealnie nadaje się do samodzielnego zdobienia, czy to prostą techniką malarską czy metodą decoupage. Dzięki własnym pomysłom i twórczości można nadać jej niezwykle indywidualnego charakteru. Dla najmłodszych może stanowić świetną podstawę do wykonania kreatywnych ozdób bożonarodzeniowych.

Doskonale  wpasuje się w świąteczny klimat, nadając wyjątkowy i niepowtarzalny charakter każdej choince.

Ozdoba jest szlifowana i czyszczona, ma gładką powierzchnię, bez postrzępionych krawędzi. Jest estetycznie wykonana dzięki czemu stanowi wyjątkową dekorację.

Na zawieszce widoczne są słoje drewna co podkreśla jej naturalny wygląd i charakter.

Może stanowić ciekawy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Materiał: sklejka drewniana (brzozowa)

Kolor: naturalny

Wymiary: wysokość 8cm, szerokość 8cm

Do zawieszek jest dołączony sznurek jutowy, dzięki któremu będzie możliwe zawieszenie RENIFERA na choince czy stroiku świątecznym.

AUKCJA  DOTYCZY ZAKUPU 24 SZTUK.

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS

Brak recenzji użytkowników.