Obraz Twarz Kobiety

69,99 zł

SA-DW-PD4
Wysokość
Szerokość
Kolor

DEKORACJA ŚCIENNA 3D - TWARZ KOBIETY

Dekoracja ścienna 3D przedstawiająca twarz kobiety.

Niezwykle oryginalna kompozycja, która nadaje każdemu wnętrzu nowoczesny i unikalny wygląd.

Wyjątkowa ozdoba pomieszczeń zaprojektowanych w stylu nowoczesnym jak i prostych wnętrz.

Oryginalny i niepowtarzalny wzór idealnie wpasuje się w pustą ścianę przedpokoju, sypialni, czy salonu.

Dekoracja wykonana z czarnej płyty HDF, wycięta laserowo przy pomocy precyzyjnych maszyn, co gwarantuje wysoką jakość produktu.

Bardzo prosty i szybki montaż za pomocą dwustronnej, mocnej taśmy, która jest już zamontowana z tyłu dekoracji. Wystarczy tylko odkleić warstwę zabezpieczającą i nakleić dekorację na ścianę.

UWAGA!

Aby wzór prezentował się jak najlepiej zalecamy zamontować dekorację w miejscu, w którym jest kilka metrów wolnej przestrzeni (z bliskiej odległości twarz kobiety jest trudniej dostrzegalna, a sama dekoracja wydaje się być wtedy tylko zbiorem nierównomiernych pasków). W miarę zwiększania odległości od obrazu twarz kobiety staje się coraz lepiej widoczna tworząc niesamowity efekt 3D!

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

Wszystkie nasze dekoracje jesteśmy w stanie wykonać w innych wymiarach oraz kolorach po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu ceny. Realizujemy również indywidualne wzory na zamówienie klienta.

SARTS
SA-DW-PD4
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)