Sanki drewniane 15cm

Sanki drewniane

6,99 zł

SA-SW-BN25
Wysokość
Szerokość
Długość

Mini saneczki drewniane to niezwykle oryginalna dekoracja, która może posłużyć jako zawieszka na choinkę, stroik lub samodzielnie stojąca ozdoba.

Sanki idealnie nadają się do samodzielnego zdobienia, czy to prostą techniką malarską czy metodą decoupage. Dzięki własnym pomysłom i twórczości można nadać im niezwykle indywidualnego charakteru. Dla najmłodszych mogą stanowić świetną podstawę do wykonania kreatywnych ozdób.

Naturalna i ekologiczna dekoracja, wykonana ze sklejki drewnianej najwyższej jakości, idealnie wpasuje się w świąteczny, zimowy klimat.

Saneczki są szlifowane i czyszczone, mają gładką powierzchnię, bez postrzępionych krawędzi. Dzięki estetycznemu wykonaniu mogą posłużyć też jako zabawka dla dzieci.

Na ozdobie widoczne są słoje drewna co podkreśla jej naturalny wygląd i charakter.

Mogą stanowić ciekawy i oryginalny prezent dla bliskiej osoby.

Materiał: sklejka drewniana (brzozowa)

Kolor: naturalny

Do saneczek jest dołączony sznurek jutowy, dzięki któremu będzie możliwe zawieszenie ozdoby na choince czy stroiku świątecznym.

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS
SA-SW-BN25
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
5mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)