Ozdoby drewniane

Ozdoby drewniane dostępne w naszym sklepie to przede wszystkim naturalne i ekologiczne dekoracje, które w prosty i szybki sposób można zmienić w spersonalizowane upominki dla bliskich. Dla wygody klientów przeglądających asortyment dostępny w naszym sklepie, drewniane ozdoby podzieliliśmy na kategorie, m.in.:

• kwadraty,

• serca,

• gwiazdki,

• zakładki do książek.

Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, szlifowanej drewnianej sklejki brzozowej, podatnej na ozdabianie i dekorowanie. Gładka powierzchnia i brzegi (krawędzie) zapewniają bezpieczne użytkowanie. Różne kształty i wielkości produktów pozwalają na dowolne sposoby ozdabiania popularnymi metodami plastycznymi: na przykład przez malowanie, decoupage, farbowanie oraz doklejanie do nich drobnych dekoracji.

Jak wykorzystać drewniane ozdoby ze sklejki?

Drewniane zakładki do książek będą doskonałym pomysłem na prezent – można dokleić do nich skórzany lub mulinowy warkoczyk lub chwost, wykonać decoupage z roślinnym motywem lub wypalić maszynką do grawerowania optymistyczny napis. Kwadraty ze sklejki pozwolą na stworzenie spersonalizowanych podkładek pod kubki, które będą miłym upominkiem z okazji parapetówki lub urodzin przyjaciółki. Gwiazdki z naturalnego drewna najczęściej wykorzystywane są do stworzenia naturalnych i ekologicznych zawieszek na choinkę, można je także wykorzystać do sezonowych stroików lub rozbudzających ciekawość u małych dzieci mobili reagujących na podmuch wiatru. Serduszka ze sklejki brzozowej to kreatywny pomysł na podarunek dla gości weselnych – jeśli para młoda wygraweruje lub napisze na nich swoje imiona i datę ślubu, z pewnością posłużą jako sentymentalna pamiątka. Dzięki drewnianym serduszkom można także ozdobić stoły w restauracjach na walentynkowe, romantyczne kolacje.

Aktywne filtry