• Nowy

Obraz Drzewo Życia ciemny mech chrobotek

169,99 zł

SA-DW-PD87
Rozmiar
Kolor

Obraz żywy DRZEWO ŻYCIA mech CHROBOTEK

Dekoracja 100% naturalna, wykonana z wysokiej jakości płyty HDF oraz mchu chrobotek najwyższej jakości premium.

W naszej ofercie znajdą Państwo obrazy o średnicy 30 cm, 40cm, 50 cm, 60cm i 70cm oraz w różnych kolorach.

ROZMIAR 70 CM DOSTĘPNY JEDYNIE W KOLORZE CZARNYM,  WYKONANY ZE SKLEJKI O GRUBOŚCI 6mm

Nowoczesna i nietuzinkowa dekoracja ściany do każdego wnętrza.

Mech na obrazach jest zaimpregnowany, długowieczny i bezobsługowy, nie wymaga podlewania i pielęgnacji, jest bezpieczny dla zdrowia.

Ponadczasowa dekoracja do każdego wnętrza.

Jest to ciekawa forma ozdoby, która zarazem jest funkcjonalna, szczególnie w biurach, mieszkaniach lub w pokoju dziecka.

Trwała i bezobsługowa.

Do dekoracji ściennych wykorzystujemy mech chrobotek reniferowy, stabilizowany, preparowany. Procesy stabilizacji i preparowania pozwalają zachować jego oryginalny wygląd i miękkość, a barwniki nadają kolor jasnozielony, bardzo przyjemny dla oka, który idealnie rozświetla pomieszczenia. Sprawia, że czujemy bliskość przyrody.

Nasz mech chrobotek reniferowy stabilizowany jest zbierany w lasach Finlandii, jest oczyszczony i pozbawiony wszelkich leśnych igieł, itp.

Mech chrobotek to porost leśny, który aby mógł długo cieszyć nasze oko na ścianie lub w kompozycjach z mchu, jest poddany procesowi stabilizacji i barwiony.

Przed wykonaniem obrazu mech jest starannie oczyszczany, następnie selekcjonowany i wybierane są najładniejsze kępki, aby efekt końcowy był jak najlepszej jakości.

Obraz wykonany starannie i estetycznie.

ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ W PEŁNI PIĘKNA WYKONANEJ DEKORACJI.

Najważniejsze cechy mcha chrobotek:

  1. Antystatyczny - nie zbiera kurzu.
  2. Hipoalergiczny - bezpieczny dla alergików.
  3. Bezobsługowy - nie trzeba go podlewać, przycinać, potrzebuje zwykłej domowej wilgotności, może być używany także w łazienkach.
  4. Dźwiękochłonny- charakteryzuje się dużym współczynnikiem izolacji akustycznej.
  5. Uspokaja - sprawia uczucie bliskości z naturą, jest bardzo miły w dotyku.

Każdy obraz jest wykonany ręcznie i będzie ekskluzywnym prezentem dla bliskiej osoby.

Obraz może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu, ponieważ jest wykonany z naturalnego materiału (kolor mchu minimalnie może odbiegać od zaprezentowanego na zdjęciu z uwagi na pozyskaną partię mchu).

Mech chrobotek ma właściwości higrometryczne, czyli po jego stanie możemy poznać czy w naszym mieszkaniu lub biurze jest prawidłowa wilgotność. Jeżeli powiesisz taki obraz w pokoju i za jakiś czas okaże się, że mech jest suchy i sztywny oznacza to, że wilgotność w tym pomieszczeniu spadła poniżej 40%. Gdy zastosujemy dodatkowe nawilżanie i wilgotność powietrza wzrośnie, porost stanie się miękki.

Pomaga zredukować stres i zmęczenie, działa uspokajająco, odprężająco i dodaje energii.

Optymalna wilgotność 40% - 60%.

Dekorację można zamontować za pomocą taśmy montażowej  lub kleju montażowego dostępnych w każdym markecie budowlanym.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wycięcia otworu w dekoracji do zawieszenia na ścianie. Wystarczy dodać taką informację podczas zakupu w polu UWAGI DO SPRZEDAJĄCEGO!

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS
SA-DW-PD87
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (8) w tej samej kategorii)