Kwadrat drewniany 10cm 10szt

Kwadrat drewniany

13,99 zł

SA-OD-KW1

Kwadraty drewniane wycinane laserowo ze szlifowanej sklejki wysokiej jakości.

Rozmiar
Ilość

Drewniana PODKŁADKA pod kubek

Podstawki ze sklejki w kształcie KWADRATU to oryginalne i praktyczne rozwiązanie każdego problemu jeśli chodzi o ochronę powierzchni blatu przed wilgocią, zniszczeniem czy odbarwieniem.

Praktyczny gadżet, niezbędny w każdym domu. Prostota i ponadczasowość drewna sprawia, że drewniane podstawki wpasują się w klimat każdego wnętrza. Atrakcyjny element dekoracyjny. Połączenie rustykalnych dekoracji z praktycznym zastosowaniem.

Podkładki pod kubek idealnie nadają się do samodzielnego zdobienia, czy to prostą techniką malarską czy metodą decoupage. Dzięki własnym pomysłom i twórczości można nadać im niezwykle indywidualnego charakteru. Dla najmłodszych może stanowić świetną podstawę do wykonania własnych kreatywnych dekoracji.

Jeśli na podkładce znajdzie się dedykacja czy śmieszny tekst, każde podniesienie kubka z kawą czy herbatą wywoła uśmiech na twarzy osoby, którą obdarowałeś tym właśnie drobiazgiem :)

Podkładkę można wykorzystać również jako podstawkę pod kufel z piwem, drukując na nim logo baru, tekst lub dowolną grafikę.

Naturalna i ekologiczna podkładka jest wykonana ze sklejki drewnianej najwyższej jakości.

PODKŁADKI są szlifowane i czyszczone, mają gładką powierzchnię, bez postrzępionych krawędzi.

Posiadają widoczne słoje drewna co podkreśla ich naturalny wygląd i charakter.

Estetyka wykonania przekłada się na ich wysoką jakość.

Materiał: sklejka drewniana (brzozowa)

Kolor: naturalny

Specjalizujemy się w produkcji unikalnych i oryginalnych dekoracji, które nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru. Wszystkie nasze produkty są inspirowane najnowszymi trendami. W pracy, którą wykonujemy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta.

SARTS
SA-OD-KW1
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (3) w tej samej kategorii)