• Nowy

Magnes serce - podziękowanie na Pierwszą Komunię Świętą chłopiec

1,99 zł

SA-SW-PKS18
Wysokość
Szerokość

Podziękowanie dla gości na Pierwszą Komunię Świętą - magnes z kolorowym nadrukiem

Piękny i miły drobiazg dla Twoich gości!

Ten uroczy personalizowany magnes z nadrukiem stanowi wyjątkowe podziękowanie dla gości za ich udział w uroczystości Komunii Świętej. Dzięki niemu można wyrazić wdzięczność w uroczysty i praktyczny sposób.

To miły i uroczy prezent!

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Płyta HDF

✔️ Wysokość: 7 cm

✔️ Szerokość: 8 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV

✔️ Mocowanie: magnes z tyłu

Magnes gotowy do użytku

Z tyłu zamocowany jest mocny magnes, który bez problemu pozwoli na umieszczenie go np. na lodówce, tablicy magnetycznej lub innym metalowym przedmiocie.

Piękny kolorowy nadruk

Magnes ozdobiony jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Pierwszej Komunii Świętej. Estetyczne detale sprawiają, że staje się on miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent!

Podziękowanie w formie magnesu to nie tylko pamiątka, którą można umieścić na lodówce lub innym metalowym przedmiocie w domu, ale także sposób na utrwalenie wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Dzięki nim goście będą mogli codziennie przypominać sobie o magicznej chwili podczas Komunii Świętej oraz poczuć się docenieni za swój udział w tym szczególnym wydarzeniu.

SARTS
SA-SW-PKS18
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)