• Nowy

Miś na lizaka - prezent na Walentynki (dla chłopca)

1,99 zł

SA-SW-WA8
Wysokość
Szerokość

❤️ Prezent na Walentynki - miś na lizaka ❤️

Miły drobiazg dający dużo radości!

Idealny na szkolne walentynki!

Ten uroczy miś na lizaka to doskonały prezent np. na Walentynki lub inne okazje, dzięki któremu sprawisz radość koleżance lub koledze, nauczycielowi lub bliskiej osobie.

To miły i słodki prezent!

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Płyta HDF

✔️ Wymiary: 9x7 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV

✔️ Dodatki: czerwona wstążka w zestawie

UWAGA! Produkt nie zawiera lizaka

Piękny kolorowy nadruk

Miś ozdobiony jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje miłością, idealnie wpisując się w atmosferę Walentynek. Estetyczne detale sprawiają, że staje się on romantycznym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Ten uroczy miś może być miłym prezentem nie tylko dla kolegów i koleżanek, ale również dla nauczycieli. Pomoże wyrazić wdzięczność za trud i zaangażowanie. Kolorowy nadruk dodaje mu radości i sprawia, że jest idealnym prezentem dla każdej osoby.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

To nie tylko zwykły miś, to mały gest miłości i troski. Doskonale sprawdzi się jako prezent nie tylko dla dziewczyny czy chłopaka, ale także jako sympatyczny upominek na walentynki szkolne dla przyjaciół czy kolegów.

Miś na lizaka to słodki gest, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy uczniów i nauczycieli.SARTS
SA-SW-WA8
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (8) w tej samej kategorii)