• Nowy

Mech chrobotek jasno zielony - ściółka

8,99 zł

SA-OD-BA48
Waga

Mech CHROBOTEK RENIFEROWY fiński 500g ŚCIÓŁKA jasno zielony

Idealna do dekoracji florystycznych!

Ściółka z mchu chrobotka to dolna część mchu, która jest używana głównie do dekoracji florystycznych. Jest to materiał bez górnej części mchu, czyli bez jego charakterystycznych "główek". Na zdjęciu jest widoczna jako zwarta warstwa zielonych włókien, idealna do tworzenia różnorodnych kompozycji dekoracyjnych.

Może być stosowana do dekoracji doniczek, ogrodów w szkle, stworzenia mini-lasów w słoikach, stroików na różne okazje czy innych pomysłów dekoracyjnych. Jest to świetna i ekonomiczna alternatywa dla czyszczonego mchu w celach dekoracyjnych

✅ Parametry:

✔️ Kształt: dolna część korzeniowa mchu (bez główek)

✔️ Kraj pochodzenia: Finlandia

✔️ Waga mchu: minimum 500g

✔️ Kolor: jasno zielony (spring green)

✔️ Przeznaczenie: do dekoracji florystycznych

Mech chrobotek reniferowy

Mech jest stabilizowany, preparowany. Procesy stabilizacji i preparowania pozwalają zachować jego oryginalny wygląd i miękkość, a barwniki nadają kolor jasnozielony, bardzo przyjemny dla oka, który idealnie rozświetla pomieszczenia. Sprawia, że czujemy bliskość przyrody.

Najważniejsze cechy mchu chrobotek:

  1. Antystatyczny - nie zbiera kurzu.
  2. Hipoalergiczny - bezpieczny dla alergików.
  3. Bezobsługowy - nie trzeba go podlewać, przycinać, potrzebuje zwykłej domowej wilgotności, może być używany także w łazienkach.
  4. Dźwiękochłonny- charakteryzuje się dużym współczynnikiem izolacji akustycznej.
  5. Uspokaja - sprawia uczucie bliskości z naturą, jest bardzo miły w dotyku.

500g + 100g GRATIS!

To produkt naturalny. Z uwagi na to, iż jest to dolna część mchu może zawierać w sobie niewielkie ilości igliwia i część runa leśnego. Biorąc pod uwagę ten fakt do każdego opakowania  (500g) dokładamy około 100g więcej zamawianego produktu.

Dzięki temu użytkownik może cieszyć się większą ilością ściółki, która może być wykorzystana do różnorodnych celów dekoracyjnych lub użytkowych. 

SARTS
SA-OD-BA48

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (8) w tej samej kategorii)