• Nowy

Magnes koło - Kwiaty prezent na Dzień Kobiet

2,49 zł

SA-SW-DK17
Wysokość
Szerokość

Prezent na Dzień Kobiet - magnes z kolorowym Nadrukiem

Miły drobiazg dający dużo radości!

Zaskocz każdą kobietę!

Ten uroczy magnes na lodówkę to doskonały prezent na Dzień Kobiet lub inne okazje, którym możesz wyrazić swój szacunek i podziw dla wszystkich wspaniałych kobiet w swoim życiu. Możesz go wręczyć koleżance ze szkoły, z prazy, żonie, dziewczynie czy narzeczonej.

To miły i uroczy prezent!

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Płyta HDF

✔️ Wymiary: 7x7 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV

✔️ Mocowanie: magnes z tyłu

Magnes gotowy do użytku

Z tyłu zamocowany jest mocny magnes, który bez problemu pozwoli na umieszczenie go np. na lodówce, tablicy magnetycznej lub innym metalowym przedmiocie.

Piękny kolorowy nadruk

Magnes ozdobiony jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Dnia Kobiet. Estetyczne detale sprawiają, że staje się on ciekawym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Jego delikatny kształt oraz estetyczny design sprawiają, że jest to nie tylko praktyczny, ale także niezwykle miły upominek. Kolorowy nadruk dodaje mu radości i sprawia, że jest idealnym prezentem dla każdej kobiety lub dziewczynki.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

To nie tylko magnes, to symboliczny gest docenienia dla wszystkich kobiet, które mają wpływ na nasze życie i sprawiają, że jest ono lepsze. Dzięki temu upominkowi, każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i doceniona w Dniu Kobiet, co czyni go idealnym dodatkiem do prezentu.SARTS
SA-SW-DK17
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)