• Nowy

Pudełko z grą kółko krzyżyk - dla Dziewczynki

5,99 zł

SA-SW-DK38
Wysokość
Szerokość

Oryginalny prezent na Dzień Kobiet - pudełko z grą kółko krzyżyk dla dziewczyny

Drogie Panie życzymy miłej zabawy!

Zaskocz każdą kobietę!

Podaruj swoim koleżankom oryginalną i tradycyjną grę kółko krzyżyk z uroczym wzorem! Ta ciekawa i ponadczasowa gra jest doskonałym upominkiem na Dzień Kobiet niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Ta prosta, a zarazem fascynująca gra, zachęca do strategicznego myślenia, jednocześnie umożliwiając miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych.

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Sklejka brzozowa

✔️ Wymiary: 9x9x1,7 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV na wieczku pudełka

✔️ Dodatki: czerwona tasiemka

Piękny kolorowy nadruk

Pudełko z grą jest ozdobione piękną, kolorową grafiką, która nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Dnia Kobiet. Estetyczne detale sprawiają, że staje się ono miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Fantastycznie wykonane pudełko z grą kółko krzyżyk czyni go doskonałym prezentem dla każdej kobiety lub dziewczynki, koleżanek z klasy czy z pracy i z pewnością rozpromieni ich twarze.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

Urocze pudełko z grą kółko krzyżyk będzie idealnym prezentem na każdą okazję, w tym urodziny, imieniny, dzień dziecka, itp.

Podaruj swoim przyjaciółkom doskonałą i tradycyjną grę, do której często będą wracać, tworząc wspólnie niezapomniane chwile pełne radości i uśmiechu.

SARTS
SA-SW-DK38
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)