• Nowy

Pudełko z grą kółko krzyżyk - dla chłopca

5,99 zł

SA-SW-DK39
Wysokość
Szerokość

Oryginalny prezent na Dzień Mężczyzny, Dzień Chłopaka - pudełko z grą kółko krzyżyk dla chłopca

Drodzy Panowie życzymy miłej zabawy!

Zaskocz każdego chłopaka!

Podaruj swoim kolegom oryginalną i tradycyjną grę kółko krzyżyk z uroczym wzorem! Ta ciekawa i ponadczasowa gra jest doskonałym upominkiem na Dzień Mężczyzny czy Dzień Chłopaka niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Ta prosta, a zarazem fascynująca gra, zachęca do strategicznego myślenia, jednocześnie umożliwiając miłe spędzenie czasu w gronie najbliższych.

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Sklejka brzozowa

✔️ Wymiary: 9x9x1,7 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV na wieczku pudełka

✔️ Dodatki: czerwona tasiemka

Piękny kolorowy nadruk

Pudełko z grą jest ozdobione piękną, kolorową grafiką, która nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Dnia Mężczyzny czy Dnia Chłopaka. Estetyczne detale sprawiają, że staje się ono miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Fantastycznie wykonane pudełko z grą kółko krzyżyk czyni go doskonałym prezentem dla każdego mężczyzny lub człopca, kolegów z klasy czy z pracy i z pewnością rozpromieni ich twarze.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

Urocze pudełko z grą kółko krzyżyk będzie idealnym prezentem na każdą okazję, w tym urodziny, imieniny, dzień dziecka, itp.

Podaruj swoim przyjaciołom doskonałą i tradycyjną grę, do której często będą wracać, tworząc wspólnie niezapomniane chwile pełne radości i uśmiechu.

SARTS
SA-SW-DK39
Materiał
Sklejka brzozowa
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)