• Nowy

Magnes heksagon - Miś gangster na dzień chłopaka, mężczyzny

2,49 zł

SA-SW-DK22
Wysokość
Szerokość

Prezent na Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny - magnes z kolorowym nadrukiem

Miły drobiazg dający dużo radości!

Zaskocz każdego chłopaka!

Ten uroczy magnes na lodówkę to doskonały prezent na Dzień Chłopaka, Dzień Mężczyzny lub inne okazje, którym możesz wyrazić swój szacunek i podziw dla wszystkich wspaniałych mężczyzn w swoim życiu. Możesz go wręczyć koledze ze szkoły, z pracy, mężowi, chłopakowi czy narzeczonemu.

To miły i uroczy prezent!

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Płyta HDF

✔️ Wymiary: 8x7 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV

✔️ Mocowanie: magnes z tyłu

Magnes gotowy do użytku

Z tyłu zamocowany jest mocny magnes, który bez problemu pozwoli na umieszczenie go np. na lodówce, tablicy magnetycznej lub innym metalowym przedmiocie.

Piękny kolorowy nadruk

Magnes ozdobiony jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje mu wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę dnia chłopaka. Estetyczne detale sprawiają, że staje się on miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Jego delikatny kształt oraz estetyczny design sprawiają, że jest to nie tylko praktyczny, ale także niezwykle miły upominek. Kolorowy nadruk dodaje mu radości i sprawia, że jest idealnym prezentem dla każdego chłopaka lub mężczyzny.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

To nie tylko magnes, to symboliczny gest docenienia dla wszystkich mężczyzn, które mają wpływ na nasze życie i sprawiają, że jest ono lepsze. Dzięki temu upominkowi, każdy mężczyzna może poczuć się wyjątkowy i doceniony w Dniu Mężczyzny, Dniu Chłopaka, co czyni go idealnym dodatkiem do prezentu.

SARTS
SA-SW-DK22
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)