• Nowy

Zakładka do książki - Motylki na Dzień Kobiet

1,99 zł

SA-SW-DK28
Wysokość
Szerokość

Prezent na Dzień Kobiet - zakładka do książki z kolorowym nadrukiem

Miły drobiazg dający dużo radości!

Zaskocz każdą kobietę!

Zakładka do książki to więcej niż tylko praktyczny prezent - to wyraz szacunku i troski o każdą kobietę w naszym życiu. Z okazji Dnia Kobiet, chcemy podkreślić ich wyjątkowość i znaczenie, dlatego prezentujemy tę piękną zakładkę.

Zakładka drewniana z uroczym kolorowym nadrukiem z okazji Dnia Kobiet to idealny prezent dla miłośniczek czytania i dobrej książki.

✅ Parametry:

✔️ Materiał: Płyta HDF

✔️ Wymiary: 14x4,5 cm

✔️ Wykonanie: kolorowy nadruk UV z jednej strony

Piękny kolorowy nadruk

Zakładka ozdobiona jest piękną, kolorową grafiką, które nadaje jej wyjątkowego uroku. Kolorystyka, pełna ciepłych odcieni emanuje radością, idealnie wpisując się w atmosferę Dnia Kobiet. Estetyczne detale sprawiają, że staje się ona miłym akcentem.

Druk UV charakteryzuje się wysoką jakością oraz intensywnymi, żywymi kolorami, co sprawia, że jest bardzo atrakcyjny. Jest również bardzo trwały, odporny na blaknięcie czy ścieranie, przez co niezmiennie pięknie wygląda.

Oryginalny i zawsze trafiony prezent

Piękny nadruk z okazji Dnia Kobiet dodaje uroku i wyjątkowości tej zakładce, czyniąc ją doskonałym prezentem dla koleżanek z pracy czy z klasy, a także dla wszystkich kobiet, które doceniają piękno literatury i chcą pielęgnować swoją pasję czytelniczą.

Prezentowane wzory to wizualizacja komputerowa mająca charakter poglądowy. Nadruki w rzeczywistości mogą nieznacznie różnić się od wizualizacji ze względu na specyfikę druku UV na drewnianych powierzchniach.

Coś więcej niż prezent

Z delikatnym wzornictwem i subtelnością wykonania, ta zakładka to nie tylko miły gest, ale także symboliczny sposób wyrażenia wdzięczności i podziękowania za wszystko, co kobiety wnoszą do naszego życia.

Niech ta zakładka będzie symbolem naszego szacunku i wsparcia dla każdej kobiety, którą znamy. Niech będzie drobnym gestem, który sprawi uśmiech na ich twarzach i przypomni im, jak bardzo są doceniane i kochane.

SARTS
SA-SW-DK28
Materiał
Płyta HDF
Grubość
3mm

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane

Produkty powiązane (Istnieją inne produkty (16) w tej samej kategorii)